Our Polls are not only Polls, they are Magic!

Jas vadiname "Magic Polls". Sužinok kodėl!

Su Examinare sukurta Magic Polls™ technologija galėsi kurti įvairias apklausas, kurias respondentai galės užpildyti internete arba trumpąją žinute (SMS).

Apklausos trumpąja žinute (SMS); sukurk per 2 minutes.

Trumposios žinutės (SMS) Magic Polls™ apklausą sukurti tereikia klausimo ir vieno mygtuko paspaudimo. Atsakymą trumpąja žinute galima išsiųsti iš bet kurio mobilaus telefono. Examinare visus atsakymus automatiškai įtrauks į gautus rezultatus pagal kiekvieno respondento žinutėje nurodytą unikalų kodą.

Internetinė apklausa

Magic Polls™ apklausas talpinti savo internetinėje svetainėje labai paprasta. Sukurk klausimus, įkelk juos į Magic Polls™ apklausą ir nukopijuok HTML kodą į savo internetinę svetainę. Atnaujinus klausimyną HTML kodo kopijuoti iš naujo nebereikia, Examinare automatiškai tai padarys už tave.

Twitter apklausa

Magic Polls™ apklausas vykdykite Twitter aplinkoje. Atsakyti į apklausą respondentams pakaks parašyti Twitter žinutę ir jų atsakymai automatiškai bus įtraukti į rezultatus. (Examinare paskyra turi būti susieta su Twitter profiliu). Vykdyti apklausas Twitter aplinkoje nieko nekainuoja, todėl laisvai gali būti naudojamos paskaitose ar konferencijose.

Trusted Worldwide

Latest News