Sukurti pakvietimo langą internetiniams tinklapiams

Norėdami pakviesti interneto lankytojus apsilankyti jūsų internetiniame tinklapyje, galite pasinaudoti mūsų sukurta "Pop-up" funkcija. Ši funkcija skiriasi iš kitų panašių, kadangi nėra blokuojama antivirusinių bei plėtinių, blokuojančių įprastus "Pop-up" langus.

Apklausą publikuokite kaip "Atviro tipo". Pasirinkite "Apklausos"->"Redaguoti" prie apklausos, kuriai norite panaudoti "Pop-up" funkciją ir paspauskite "Platinti". Paspauskite "Alternatyvus (JavaScript Pop-up)".

Pradėkite pasirinkdami norimą spalvą iš siūlomų skirtingų stilių. Paspauskite ant norimo stiliaus ir įveskite tekstą, kurį matys respondentai, kviečiame pildyti apklausą. Tekste galite naudoti ir failus.

Kai žinutė bus paruošta, paspauskite "Rodyti" ir gautą kodą nukopijuokite į savo tinklapį. Pakvietimo langas jūsų tinklapio lankytojui bus parodomas tik vieną kartą. Jeigu reikia pagalbos paruošiant pakvietimo langą, susisiekite su mūsų konsultantais.

Atkreipkite dėmesį: įkeliant paveikslėlius į teksto lauką, gali pasirodyti įspėjantis pranešimas. Ignoruokite jį, viskas saugu. Jeigu reikia pagalbos, susisiekite su mūsų konsultantais.