Išverskite savo apklausą į kitą užsienio kalbą.

Examinare apklausų įrankis leidžia sukurti apklausos skirtingomis užsienio kalbomis versijas. Norėdami pradėti apklausos vertimą kairiajame meniu pasirinkite "Išversti".

Galimi du būdai atlikti apklausos vertimą. Pasirinkite jums priimtiniausią.

Sukurkite apklausos versiją kita užsienio kalba.

Jeigu norite, kad respondentai galėtų patys pasirinkti kuria kalba nori atlikti apklausą, pažymėkite šį variantą. Respondentai matys kalbų, kuriomis galima apklausa, sąrašą ir galės pasirinkti norimą.

Norėdami sukurti kalbų pasirinkimo sąrašą, iš pradžių nurodykite kalbą.

Kiekvieno klausimo ir atsakymų variantų vertimus įrašykite į atitinkamus laukus. Ties kiekvienu klausimu yra mygtukas "Išsaugoti".

Išvertus klausimą ties kiekvienu paspauskite mygtuką "Išsaugoti".

Po klausimu paspaudus "Išsaugoti", klausimas bus pažymėtas žalia spalva, kuri reiškia, kad klausimo vertimas sėkmingai išsaugotas Examinare sistemoje.

Jeigu norite panaikinti apklausos versiją esama užsienio kalba, lango viršutiniame dešiniame kampe paspauskite "Panaikinti". Atminkite, kad šio veiksmo atšaukti nebegalėsite!

Įveskite visų apklausos klausimų vertimus ir juos išsaugokite. Priešingu atveju, apklausos vertimas bus dalinis.

Atminkite, kad pakeitus apklausos klausimą originalia (pirmine) kalba, turite pakeisti ir atitinkamo klausimo vertimą. Priešingu atveju, klausimo vertimas bus nekorektiškas.

Sukurkite savo apklausos kita užsienio kalba versiją

Jeigu apklausoje nenorite sukurti funkcijos, leidžiančios respondentui pačiam pasikeisti apklausos kalbą, galite sukurti atskirą tos pačios apklausos kita užsienio kalba versiją. Tam naudokite vertimo konsolę.

Pasirinkite kalbą, į kurią norite išversti savo apklausą ir užpildykite atitinkamus laukus. Atlikę vertimą puslapio pabaigoje paspauskite "Išsaugoti kaip vertimo failą". Sistema sukurs ".examinare" failą, kurį galėsite importuoti į savo Examinare paskyrą ir toliau dirbti kaip su įprasta apklausa.

Jeigu norite anksčiau išsaugotą ".examinare" failą parengti kita užsienio kalba, apsilankykite šiuo adresu: https://manual.examinare.com/tools/translate/. Atsidariusiame lange įkelkite savo ".examinare" failą ir iš karto galėsite išversti kaip aprašyta aukščiau.