Apklausų įrankis
 

Kurkite efektyvius klausimynus ir apklausas su Examinare apklausų kūrimo įrankiu.

Naudodami Examinare apklausų kūrimo įrankį tobuloms apklausoms sukurti galėsite naudoti įvairiausius klausimų tipus. Niekada neteks sukti galvos dėl techninių klausimų nustatymų ir jūsų respondentams visada bus aišku ir paprasta atsakyti į klausimus.

Klausimyno pavyzdys
Įprasta versija (kompiuteriams) (Smartphone/Tablet/Desktop)

Mobili versija (Wap/2G/3G)
 

Examinare moduliai ir plėtiniai

ATSAKYMŲ VARIANTAI:

Pasirenkamojo atsakymo klausimas (1 teisingas atsakymas)

Populiariausias klausimo tipas klausimynuose ir apklausose. Gali būti naudojamas kartu su komentaro laukeliu papildomai informacijai gauti.

Naudojimo pavyzdžiai:

– klausiant apie lytį
– klausiant apie amžių
– kai atsakymais gali būti tik "Taip/Ne"
ir pan.

Išbandykite dabar!

Pasirenkamojo atsakymo klausimas (keli teisingi arba nė vienas)

Dažniausiai naudojamas klausimo tipas, kai respondentas gali pasirinkti daugiau nei 1 atsakymą. Klausimas gali būti nurodomas kaip privalomas, kurį respondentas privalo užpildyti.

Naudojimo pavyzdžiai:

– klausiant apie paslaugas
– klausiant apie naudojimą
– prašant pasirinkti kelis variantus
ir pan.

Išbandykite dabar!

Atviro teksto klausimas (vienas laukelis atsakymui įrašyti)

Dažniausiai naudojamas kai norime, kad respondentas pats įrašytų savo atsakymą. Aukštesnio lygio šio tipo klausimas yra su keliais galimais laisvo teksto laukeliais "Atviro teksto klausimas (keli laukeliai atsakymams įrašyti)".

Naudojimo pavyzdžiai:

– kai prašoma nurodyti savo vardą, pavardę
– kai klausiama nuomonės
– kai norima sužinoti kodėl nepatiko...
ir pan.

Išbandykite dabar!

Semantinė skalė (reikšmių skalė)

Dažniausiai naudojamas kai norima sužinoti apie tam tikrą objektą ir jų kuriamus jausmus. Pagrindinė mintis - skalė, kurios abiejose pusėse pateikiami priešingi būdvardžiai arba frazės. Skalė gali būti nustatoma nuo 2 iki 7 balų.

Naudojimo pavyzdžiai:

– vertinant šiltą su šaltu
– vertinant šviesų su apsiniaukusiu
– vertinant protingą su neprotingu
ir pan.

Išbandykite dabar!

Vertinimo skalė

Dažniausiai naudojamas kaip norima sužinoti respondentų vertinimus, pavyzdžiui apie tam tikrus organizacijos skyrius: konsultavimo, finansų. Vertinimo skalės nėra plačiai naudojamos ir mėgstamos, todėl tokio klausimo tipo naudojimas gali sumažinti respondentų skaičių.

Naudojimo pavyzdžiai:

– Kaip vertintumėte mūsų skyrius: Konsultavimo, Finansų, Techninės pagalbos ir Pirkimų
– Pagal žemiau esančius kriterijus kaip vertintumėte mūsų: kainas, pagalbą, laiką, per kurį išsprendžiamos problemos, draugiškumą
ir pan.

Išbandykite dabar!

Instrukcijos

"Instrukcijos", iš tiesų, nėra klausimas, tačiau neretai naudojamos, kai norima paaiškinti tam tikrus etapus, procesus. Gali būti naudojamas bet kurioje klausimyno ar apklausos dalyje.

Naudojimo pavyzdžiai:

– paaiškinami tolimesni apklausos žingsniai, etapai
– paaiškinama kaip atsakyti į apklausos klausimus naudojantis semantine skale (reikšmių skale) ar vertinimų skale
– pateikti bendro pobūdžio informaciją
ir pan.

Išbandykite dabar!

Atviro teksto klausimas (keli laukeliai atsakymams įrašyti)

Aukštesnio lygio atviro tipo klausimas. Visi laukai gali būti privalomi arba pasirinktinai (nebūtina užpildyti visus tuščius laukelius).

Naudojimo pavyzdžiai:

– prašoma įrašyti informaciją apie save: vardą, adresą, pašto kodą, šalį
– prašoma įrašyti serijos numerį ar kodą
– prašoma patikrinti ir patvirtinti pateikiamą informaciją
ir pan.

Išbandykite dabar!

RESPONDENTAI

Apklausk respondentus visomis įmanomomis bendravimo priemonėmis: kompiuteriu, mobiliuoju telefonu, internetu ar paprastuoju telefonu. Apklausos gali būti uždaros arba atviros, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir tikslus.

Išbandykite dabar!

 

Atviros apklausos ir klausimynai.

Atviras apklausas galite lengvai paviešinti savo internetiniame tinklapyje ar patalpinti siunčiamame naujienlaiškyje. Užtikriname atvirų apklausų atsakymų 100% anonimiškumą.

Išbandykite dabar!

 

Uždaros apklausos ir klausimynai.

Uždaras apklausas respondentams galite išsiųsti el. paštu arba trumpąja žinute (SMS). Kiekvienas pakvietimas turi unikalų kodą, kuris užtikrina, kad respondentas apklausą užpildys tik vieną kartą. Kiekvienos uždaros apklausos atsakymai susiejami su konkrečiu respondentu, tačiau rengiamoje rezultatų ataskaitoje visus atsakymus paprastai galite atvaizduoti 100% anonimiškai.

Išbandykite dabar!

ATASKAITOS

Atsakymų analizė atliekama automatiškai realiu laiku, nepriklausomai nuo atsakymų skaičiaus. Apklausų ataskaitų kūrimas ir pateikimas - intuityvus ir paprastas. Sukurtas pagal kelis efektyvaus laiko valdymo metodus.

Išbandykite dabar!

 

Diagramos

Examinare diagramų įvairovė pritaikyta jūsų poreikiams leis greitai įvertinti respondentų atsakymus. Ar dalyvaujate susirinkime? Ar jums tiesiog reikia greitai pateikti atsakymą? Pamatykite apklausų rezultatus savo ekrane iškart naudodamiesi mūsų diagramomis.

Išbandykite dabar!

 

Individualaus atsakymo peržiūra

Su Examinare apklausų įrankiu galite ne tik peržiūrėti bendrus apklausos rezultatus, bet ir peržiūrėti kiekvieno respondento atsakymus atskirai. Rezultatus įvairiais pjūviais galite spausdinti tiesiai iš ataskaitų srities.

Išbandykite dabar!

 

Neįtraukti rezultatų

Atliekant atvirą apklausą kartais tarp rezultatų pasitaiko ir abejotinos vertės atsakymų. Tai visiškai normalu ir suprantama, kadangi apklausą pildo įvairūs žmonės. Nesijaudinkite dėl to. Atsakymą atidarykite Individualaus atsakymo peržiūros režimu ir, jei reikia, pažymėkite "Neįtraukti". Atsakymų, kurie bus neįtraukiami į ataskaitą, skaičių iš karto matysite ekrane ir galėsite bet kuriuo metu tai nurodyti ataskaitoje.

Išbandykite dabar!

 

 

Rezultatus eksportuoti į MS Excel.

Ar norėtumėte apklausos rezultatus iš karto turėti lentelėje? Tai labai paprasta su mūsų MS Excel funkcija. Vos vieno mygtuko paspaudimu per kelias sekundes rezultatus ekrane galėsite peržiūrėti patogioje lentelėje.

Išbandykite dabar!

 

Rezultatus eksportuoti į PDF dokumentą.

Reikalinga išsami apklausos rezultatų ataskaita? Prisijunkite prie Examinare ir paspauskite PDF. Per kelias sekundes detali apklausos rezultatų ataskaita sukurta ir paruošta spausdinimui. Examinare apklausos įrankis sukurtas jūsų darbui.

Išbandykite dabar!

 

 

Rezultatus eksportuoti į SPSS failą.

Dirbate su SPSS? Vienas mygtuko paspaudimas ir jūs jau turite paruoštą .sav ar .sps failą apklausos rezultatus analizei.

Išbandykite dabar!SAUGUMAS

Examinare komanda visuomet pasiruošusi jums padėti ir tobulėti. Naudojame pažangiausias SSL šifravimo technologijas ir duomenų centrus. Siekdami užtikrinti didžiausią saugumą, mes taip pat suteikiame galimybę prie paskyros prisijungti tik iš tam tikro IP adreso.

 • SSL šifravimas;
 • prisijungimas prie paskyros tik iš nurodyto IP adreso;
 • Duomenų centrų saugumas su priežiūra visą parą;
 • Jūsų patogumui kas valandą kuriamos atsarginės kopijos, jei reikėtų atstatyti netyčia ištrintą informaciją.

Skaityti plačiau

Mums svarbiausia - privatumas.

Jūsų ir respondentų teikiamų duomenų privatumą mes vertiname labai rimtai ir į tai žiūrime labai atsakingai. Mes niekada nesaugome asmeninių respondentų duomenų slapukuose ar išorinėse sistemose.
Nesijaudinkite dėl konfidencialios informacijos. Mes nekopijuojame jokių duomenų, vykdome tik atsarginių kopijų sukūrimą. Dirbdami su visais vadovaujamės mūsų privatumo užtikrinimo politika neišskirdami nė vieno. Pagal jūsų poreikius, mes netgi galime pasirašyti atskirą pasižadėjimą dėl konfidencialių jūsų turimų duomenų.

Skaityti plačiauIŠDĖSTYMAS

Kas skatina respondentus pildyti apklausas? Gražus dizainas ar suprantama apklausos logika? Su Examinare jums nereikia rinktis! Galite turėti abu.

Logotipas, spalvos, šablonai, šriftų dydžiai, pradiniai ir padėkos puslapiai ir dar daug kitų dizaino elementų pagal jus. Pasitelkite fantaziją ir susikurkite apklausą būtent tokią, kokią įsivaizduojate. Be jokių apribojimų.

Išbandykite dabar!

Individualus logo ir keičiamas apklausos dizainas.

Jūsų logotipas ir vos kelių mygtukų paspaudimais sukurtas individualus apklausų dizainas. Tobulinkite apklausų grafinę išvaizdą ir keisdami CSS kodą. Dizainą ir grafinius elementus sukursite vieną kartą ir naudoti galėsite iš karto visose apklausose. Jei reikia, kiekvienai apklausai sukurkite atskirą dizainą.

Išbandykite dabar!

Aprašykite apklausą pradiniame apklausos puslapyje ir sukurkite padėkos žinutę pabaigoje.

Tegul kiekviena apklausa prasideda trumpa žinute apie jūsų organizacijos tikslą. Sukurkite apklausos pradinį puslapį.

Nepamirškite ir padėkos puslapio! Pasinaudokite galimybe kiekvieną apklausą pabaigti padėkos žinute.

Išbandykite dabar!

Nerimaujate dėl vaizdo kokybės?

Su Examinare reguliuokite teksto ekrane atvaizdavimo kokybę. Visi apklausų šablonai pritaikyti esant prastam vaizdui. Vienu mygtuko paspaudimu galite pritaikyti apklausų tekstų šriftų ryškumą ir dydį.

Išbandykite dabar!DAUGIAKALBĖS IR PRITAIKYTOS APKLAUSOS IR APKLAUSŲ ĮRANKIS.

Examinare apklausų įrankis išverstas į daugiau nei 25 kalbas ir gali būti naudojamas tekstus rašant tiek iš kairės į dešinę, tiek iš dešinės į kairę. Examinare jau šiandien galite naudoti bet kuria žemiau nurodyta kalba.

 • Lietuvos (Lithuanian)
 • Swedish (Svenska)
 • English US (English US)
 • Icelandic (Icelandic)
 • English UK (English UK)
 • German (Deutsch)
 • Thai (ไทย)
 • Norweigan (Norsk)
 • Danish (Dansk)
 • French (Français)
 • Spanish (Español)
 • Japanese (日本語)
 • Simplified Chinese (简体中文)
 • Arabic (العربية)
 • Russian (Русский)
 • Portuguese (Português)
 • Portoguese Brazil (Portuguese BRAZIL)
 • Hindi (हिंदी)
 • Filipino (Tagalog)
 • Finnish (Suomi)
 • Dutch (Nederlands)
 • Italian (Italiano)
 • Polish (Polski)
 • Hebrew (עברית)
 • Ukrainian (Українська)
 • Greek (Ελληνικα)
 • Turkish (Türkçe)
 • Macedonian (Македонски)
 • Czech (Czech)
 • Afrikaans (Afrikaans)
 • Estonian (Estonian)
 • Swahili (Swahili)
 • Burmese (မြန်မာစာ)
 • Korean (한국의)
 • Serbian (српски)
 • Indonesian (bahasa Indonesia)
Išbandykite dabar!SUTEIKIAME JUMS IR PROGRAMOS API SĄSAJĄ

Mūsų API sąsąja užtikrina puikų sistemos veikimą. Naudodami API sąsają automatizuokite apklausų kvietimų siuntimą, autmatiškai rinkite duomenis apie respondentus ar sukurkite individualių atsakymų peržiūrą ar peržiūrą su papildomais surinktais repondentų duomenimis.

API sąsają galite naudoti ir telefoninėms apklausoms ir Magic Polls™.

Išbandykite dabar! Plačiau skiltyje "Kūrėjams"